сумка супер, очень удобная и вместительная
Не знаю чия провина пошти чи магазину , але рюкзак приїхав з тріщинами на пластмасі. Повертати я думаю сенсу немає чи робити обмін, адже не помітила тріщини у відділенні. Надіюсь скотча буде достатньо
сумка супер, очень удобная и вместительная