Сучасний діловий етикет в більшості сфер діяльності змушує чоловіків купувати аксесуари, які могли б ефектно підкреслити високий статус і тонке відчуття стилю. Якісні чоловічі годинники – це невід'ємний атрибут стилю будь-якого прогресивного чоловіки. На нього в першу чергу звертають увагу співрозмовники, і якщо аксесуар виглядає презентабельно, то це допоможе вам завоювати прихильність свого друга, товариша, ділового партнера або навіть просто перехожого на вулиці.
Напевно ви здивуєтесь, якщо ми скажемо, що ідеальних чоловічих годинників не існує. Так, ви можете купити часи чоловічі які вам подобаються, але чи будуть вони пасувати всім гардеробам і стилям одягу, чи зможуть охопити своєю функціональністю весь перелік потреб? Саме тому, ми підготували великий асортимент товару за збалансованою ціною та якістю, який пропонується купити в два кліки.
Наш головний меседж покупцям – в Україні є можливість купити часи на руку чоловічі дешево, не втративши в таких категоріях як сучасність придбання, солідність, стиль.
Для правильного вибору свого годинника треба визначитися зі: способом життя, соціальним статусом, стилем одягу, метою та сумою бюджету. Звичайно, можна купити будь-який наручний годинник чоловічий, виходячи виключно з власних почуттів: сподобалась річ – зробив замовлення, не враховуючи наслідки. Зразу відзначимо, що ми проти необдуманих, спонтанних покупок, тому підготували докладний гайд по вибору годинників.
Якщо зануритися в технічну сторону вибору, побачимо, як за матеріалом корпусу годинники чоловічі поділяються на 6 категорій.
Зверніть увагу, якщо вирішили купити часи на руку чоловічі підбирайте їх розмір з урахуванням обхвату зап'ястя. Для тонкої руки, що має обхват 15-18 см, підійде хронометр діаметром не більше 42 мм. Для руки 19 см, слід обирати годинники 44-46 мм.
Продовжуючи розглядати тему, як купити чоловічий годинник своєї мрії, ми дійшли до огляду не менш важливих за корпус деталей. Почнемо зі скла.
Стекла поділяються на дві категорії
Підбираючи часи на руку чоловічі, варто звернути увагу і на ремінець. Індустрія пропонує купити 4 варіанти фіксуючих аксесуарів: шкіра, силікон, метал, штучна шкіра. У кожного матеріалу є свої недоліки і переваги. Шкіра має престижний вигляд, але швидко забруднюється. Силікон – дешевий, універсальний, але може викликати алергічні реакції. Метал служить довго, але обтяжує виріб.
Впевнені, проаналізувавши як слід всі параметри, ви купите годинник, який стане радувати кожного дня.