

369 ₴
Показати оптові ціниВиробник: Mingrui
Пол: Унісекс
Тип: спортивний годинник
Тип механізму: кварцовий
Циферблат: Цифровий
Індикація: Арабські цифри
Формат часу: 12/24 годин
Скло: Пластикова
Форма: Кругла
Матеріал: Пластик
Браслет/Ремішок: Пластик
Клас влаго захисту: WR
Колір корпусу: Чорний + Червоний
Колір циферблату: Чорний
Колір браслета/ремішка: Чорний
Функції дати/календаря: Індикація дати 4.Індікація дня тижня ImageІндікація місяця translate Час доби
Додаткові функціональні можливості: Будильник > Підсвітити цифрові дані
Діаметр (мм): 44
Товщина (ммм): 15
Ширина ремешка (мм): 27
Загальна довжина (мм: 240)
Батарейка в годинник встановлена
Гарантія на батарейку не поширюється!
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Діаметр | 44 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Загальна довжина | 240 мм |
| Ширина ремінця | 27 мм |
| Основні | |
| Виробник | Mingrui |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Спортивний годинник |
| Стать | Унісекс |
| Скло | Пластикове |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Форма | Кругла |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Циферблат | Цифровий |
| Індикація | Арабські цифри |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Стан | Новий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR |
| Формат часу | 12/24 години |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Індикація дня тижня, Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина(мм) | 15 |
| Ширина ремінця(мм) | 27 |
| Діаметр(мм) | 44 |
| Загальна довжина(мм) | 240 |