купили рюкзак,на фото і в опису вказано,що рюкзак чорний ,а в наявності чорний з коричневими вставками,продавець не добросовісний ,більше на цьому сайті нічого не купуватиму.
Дякуємо за Ваше замовлення та відгук!
Всё отлично
чудова, швидка комунікація, всім раджу))
Рекомендую товар и магазин.
купили рюкзак,на фото і в опису вказано,що рюкзак чорний ,а в наявності чорний з коричневими вставками,продавець не добросовісний ,більше на цьому сайті нічого не купуватиму.