1 820 ₴
Показати оптові ціниРюкзак-сумка протиударний для ноутбука
Більшість воліє носити ноутбук у сумці чи рюкзаку. І сумки та рюкзаки мають низку переваг. Сумка зручна тим, що крім ноутбука можна покласти в неї документи, ручки, флешку і швидко їх дістати за потреби. Рюкзак дозволяє рівномірно розподіляти навантаження на плечі, дозволяє менше відчувати вагу техніки, убезпечує переносний комп'ютер від механічних пошкоджень, запобігає захворюванням хребта. Сучасна людина практично не може обійтися без різноманітних гаджетів. Тому виробники аксесуарів подбали про створення спеціальних пристроїв, які відмінно підходять для переносу ноутбука. Вони чудово поєднуються з міським та спортивним стилем одягу.
Перевагою даної моделі є те, що вона є трансформером, її можна носити як сумку, і як рюкзак.
Особливості:
Оцініть високу якість цієї моделі за доступною ціною!
Характеристики:
Розміри зовнішні:
Висота: 43 см;
Ширина: 32 см;
Товщина: 18 см.
Розміри внутрішні під пристрій:
висота: 41 см
ширина: 27 см
товщина: 4 см
Матеріал: Оксфорд водовідштовхуючий
Виробництво: фабричний Китай
Форма: прямокутний
Колір чорний
Особливості: поміщаються ноутбуки діагоналлю до 15,6"






| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digital |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка-трансформер |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Матеріал | Оксфорд |
| Стать | Чоловіча |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Протиударний корпус |
| Кількість відділень | 3 |
| Відділення | Відділення-органайзер, Зовнішні відділення, Потайна кишеня на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кріплення на візок | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 320 мм |
| Висота | 430 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Вага | 900 г |